Całoroczne zabudowy tarasów, kapsuła namiotowa, osłony tarasowe, pergola z rozsuwanym zadaszeniem, pergolet

Produkujemy od 1982 roku!
Już trzydziesty piąty rok tworzymy dla Państwa ofertę łączącą szeroką gamę produktów i usług. Z biegiem lat wprowadzając do niej nowsze technologie i urozmaicając o nowoczesne rozwiązania, także te nietypowe, możemy dziś zaproponować m.in. kapsułę namiotową, osłony tarasowe czy pergole z rozsuwanym zadaszeniem. Specjalizujemy się w całorocznych zabudowach tarasów, które konstruujemy z elementów Pergolet. Bazując na doświadczeniach własnych i naszych europejskich partnerów, potrafimy spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Wśród indywidualnych zamówień największym zainteresowaniem cieszą się nasze pergole z rozsuwanym zadaszeniem oraz osłony tarasowe. Z kolei w hotelarstwie i gastronomii zdecydowanie numerem jeden jest kapsuła namiotowa, produkt idealnie dopasowany do tych branż. W wielu miejscach naszego kraju, ale również w różnych zakątkach świata (także dla dużych koncernów) wykonywaliśmy i montowaliśmy nie tylko całoroczne zabudowy tarasów Pergolet, ale również takie produkty jak: hale namiotowe, wolnostojące pawilony reklamowe, zadaszenia hotelowe i restauracyjne, markizy sklepowe i tarasowe, rolety, żaluzje, siatki, kraty, bramy, transparenty, szyldy, tablice odblaskowe, reklamy świetlne, maszty i flagi.

W naszej ofercie znajdują się:

Hale namiotowe nie wymagające pozwoleń budowlanych, stawiane pojedynczo lub w ciągach, na trawie, betonie, wykorzystywane do handlu lub magazynowania.

Pawilony reklamowe - wolnostojące - mające podstawę kwadratu, prostokąta lub sześciokąta, z powodzeniem wykorzystywane jako stoiska targowe, ogródki restauracyjne oraz małe punkty gastronomii.

Zadaszenia letnie i zimowe, hotelowe lub kawiarniane, podnoszące standard obiektów i zwiększające komfort gości, wykonywane zarówno według projektu architektonicznego jak i bardziej swobodnego, własnego pomysłu.

Markizy sklepowe i tarasowe – spełniające funkcje użytkowe (ochrona przed warunkami atmosferycznymi, dla ludzi i towarów - przy działalności) oraz reklamowe (m.in. szyldy sklepów)

Zabezpieczenia okien:

Żaluzje fasadowe, poziome, pionowe tekstylne (aluminiowe oraz PCV), plisowane, tekstylne i przeciwinsektowe

Rolety zewnętrzne, bardzo wytrzymałe, aluminiowe, wyprofilowane w odpowiedni sposób i wypełnione pianką poliuretanową, chronią przed utratą ciepła i dźwiękami z zewnątrz

Kraty zwijane, pełne lub ażurowe, aluminiowe lub stalowe, są funkcjonalnym zabezpieczeniem dla pawilonów handlowych i sklepowych witryn.

Bramy zwijane – montowane jako zabezpieczenia bram i wjazdów, pracują niezawodnie dzięki doskonałym silnikom i sterowaniu

Reklamy – świetlne, szyldy, tablice odblaskowe, flagi, transparenty, maszty

Nadruki graficzne – możemy je przenosić na wszelkie podłoża, posiadamy własną pracownię plastyczną, więc chętnie podejmiemy każde wyzwania.

Wykonanie www.domena.pl