Pergolet System to całoroczne, automatyczne markizy znakomicie nadające się do aranżacji typu ogrody zimowe. Osłony tarasowe, które proponujemy są zaprojektowane bardzo estetycznie i z najlepszych materiałów marki Pergolet. W naszej ofercie są całoroczne zabudowy tarasowe i wolnostojące obiekty dla różnego rodzaju budownictwa. Taka pergola pozwala na ochronę przed warunkami atmosferycznymi, a zarazem zapewnia dobrą widoczność. Znakomicie sprawdza się pergola z rozsuwanym systemem szklanym. Osłony tarasów od lat z powodzeniem montujemy przy domach, jak i innych obiektach, np. hotelowych czy gastronomicznych.


Zezwolenia na budowę nie są wymagane – co jest niewątpliwym atutem naszych produktów, bo pozwala na ich bezproblemowy montaż w dowolnym miejscu. Pergole, które proponujemy nadają przestrzeniom dodatkowej funkcjonalności, i umożliwiają ich wykorzystanie przez cały rok. Stworzony z naszym systemem ogród zimowy daje wspaniałe efekty i możliwości – oświetlenia, zadaszenia, ogrzania, a także nagłośnienia w zaledwie kilka minut. To kapitalne rozwiązanie sprawdza się nie tylko w miesiącach zimowych, bo gdy tylko pogoda się poprawia, pełni też funkcję ogrodu letniego. Wystarczy rozsunąć szklane ściany, by poczuć powiew letniego wiatru i cieszyć się w ogrodzie sezonem, kiedy osłony tarasów nie są potrzebne. Tak uniwersalne pergole dają Klientom ogromny komfort użytkowania przestrzeni, nie tylko zielonych. Automatyczne rozsunięcie dachu zajmuje dosłownie chwilę i osłona tarasu znika. Konstrukcja naszych systemów są bardzo trwałe i wytrzymałe – nie tylko na opady deszczu, ale też wiatr o prędkości do 100km/h czy pokrywę śnieżną nawet o grubości do 15cm.


UWAGA! Nasze markizy mogą mieć głębokość maksymalnie 10 m bez podparcia. Wszelkie połączenia modułowe są możliwe, szerokość jednego modułu wynosi około 14 m.


Dysponujemy jednak również inteligentnymi rozwiązaniami, które umożliwiają nam pokrywanie systemem modułowym większych powierzchni – chociażby kiedy trzeba zadaszyć dużą ilość stolików. Możliwości te można multiplikować, o ile teren na to pozwala. Jesteśmy otwarci na bardzo zróżnicowane wizje naszych Klientów. Spełniamy ich oczekiwania i kryteria estetyczne na najwyższym poziomie, dzięki wykorzystywaniu wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Jesteśmy dumni z naszych realizacji i chętnie podejmujemy się nowych, bez względu na stopień trudności. Mamy już tak duże doświadczenie w produkcji i montażu osłon tarasowych, że śmiało możemy pokusić się o stwierdzenie, iż postawiona przez naszą firmę pergola  - bez względu na jej rodzaj - nie tylko będzie funkcjonalnym rozwiązaniem na cztery pory roku, ale też spełni wymagania najbardziej wymagającego Klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wykonanie www.domena.pl