SYSTEMY SZKLANE - OGRODY ZIMOWEPERGOLET SYSTEM


    
GALERIA
Z pewnością będziesz tu często i długo przebywać! Marzysz o stworzeniu w domu zacisznej przestrzeni, która w chłodnych miesiącach pomieści przy stole całą rodzinę, a w ciepłych porach roku otworzy się na ogród? Zajrzyj do naszej galerii i zainspiruj się!

Innowacyjne rozwiązanie oszklenia tarasu za pomocą przesuwanych tafli szklanych pozwoli stworzyć piękny ogród zimowy, zamknięte wnętrze, w którym można miło poleniuchować na ulubionej sofie czy przyjąć gości, organizując party z grillem, niezależnie od pory roku.
W razie konieczności można całkowicie lub częściowo zasłonić wnętrze, chroniąc się przed hałasem, wiatrem, chłodem lub je odsłonić, rozświetlając i docieplając pomieszczenie promieniami słońca  i to bez demontowania poszczególnych elementów systemu. Jeśli natomiast taras jest bardzo nasłoneczniony, istnieje możliwość zastosowania szkła chroniącego przed nadmiernym promieniowaniem UV.

System szklany został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić komfort jego użytkowania i konserwacji. Utrzymanie w czystości powierzchni szklanych i poszczególnych elementów konstrukcji jest bardzo proste!

Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje!

Zamów Hurtownia B2B

Wykonanie www.domena.pl