SYSTEM - SZKLANE: BALKONYPERGOLET SYSTEM

Jeśli sądzisz, że oszklona loggia czy balkon wyglądają fantastycznie - mamy dla Ciebie coś  specjalnego!

Nasze systemy oszklenia pozwalają szczelnie zamknąć wnękę balkonową, wkomponowując się w estetykę elewacji, a zarazem doskonale wpisują się w aktualne trendy architektoniczne.
Dobry projekt to jednak nie tylko ładna forma. Tego typu rozwiązania dają wiele korzyści. Przede wszystkim zwiększają prywatność, pozwalają również lepiej wykorzystać przestrzeń oraz stanowią doskonałą barierę antywłamaniową.

Wyjątkowa oranżeria, gdzie rozwiniesz swoje ogrodnicze pasje, niewielki ogródek na własne warzywa i zioła, miejsce, w którym w samotności poczytasz książkę czy urządzisz dyskretną suszarnię - stworzysz to, na co masz ochotę!

Nie bez znaczenia jest, iż system stanowi doskonałą zaporę dla nadmiernego zewnętrznego hałasu, wiatru, opadów atmosferycznych i zanieczyszczeń powietrza, co pozwoli utrzymać stałą temperaturę we wnętrzach i zaoszczędzić energię potrzebną na ogrzanie pomieszczeń mieszkalnych, a także umożliwi spokojny odpoczynek w domowym zaciszu.

Kolejną zaletą systemu jest możliwość całkowitej odsłony balkonu, bez demontowania poszczególnych elementów. Dzięki temu w łatwy sposób utrzymasz w czystości szklane powierzchnie oraz poszczególne elementy systemu.

Nie rezygnuj z rozwiązań ułatwiających życie codzienne! Zapytaj naszych doradców jak mogą pomóc zaaranżować Twój balkon.

Zamów Hurtownia B2B

Wykonanie www.domena.pl