SYSTEMY SZKLANE TARASOWEPERGOLET SYSTEM

Z pewnością będziesz tu często i długo przebywać! Marzysz o stworzeniu w domu zacisznej przestrzeni, która w chłodnych miesiącach pomieści zgromadzoną przy stole całą rodzinę, a w ciepłych porach roku otworzy się na zadbany ogród? Zajrzyj do naszej galerii i zainspiruj się!

Innowacyjne rozwiązanie oszklenia tarasu za pomocą przesuwanych tafli szklanych pozwoli stworzyć piękny ogród zimowy, zamknięte wnętrze, w którym można miło poleniuchować na ulubionej sofie czy przyjąć gości, organizując party z grillem, niezależnie od pory roku.
W razie konieczności można całkowicie lub częściowo zasłonić wnętrze, chroniąc się przed hałasem, wiatrem, chłodem lub je odsłonić, rozświetlając i docieplając pomieszczenie promieniami słońca  i to bez demontowania poszczególnych elementów systemu. Jeśli natomiast taras jest bardzo nasłoneczniony, istnieje możliwość zastosowania szkła chroniącego przed nadmiernym promieniowaniem UV.

Oferowane przez nas Systemy szklane tarasowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić komfort jego użytkowania i konserwacji. Utrzymanie w czystości powierzchni szklanych i poszczególnych elementów systemu jest bardzo proste!
Taras, balkon, loggia to miejsca, gdzie pragniemy spędzać jak najwięcej czasu. Wiosenne popołudnia i wieczory, wakacyjno letnie dni sprzyjają zażywaniu relaksu na świeżym powietrzu. Jednak przy piekącym słońcu i częstokroć zmiennej pogodzie warto mieć na uwadze dobre zadaszenie tarasu, które osłoni Państwa na przykład przed niespodziewanym deszczem.
Systemy szklane tarasowe umożliwią dopływ światła słonecznego, co jest szczególnie korzystne jeśli chcemy na nim hodować piękne zdrowe kompozycje roślinne. Dzięki niemu również mamy większy kontakt z naturą i otoczeniem
Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje!

Zamów Hurtownia B2B

Wykonanie www.domena.pl