CAŁOROCZNA KAPSUŁA NAMIOTOWAPERGOLET SYSTEM

Kapsuły całoroczne to efekt naszych wieloletnich doświadczeń w produkcji namiotów gastronomicznych i współpracy z Klientami, zainteresowanymi tego typu produktami. To oni uświadomili nam jak ważne jest umożliwienie im prowadzenia handlu przez cały rok. W odpowiedzi na tę potrzebę stworzyliśmy kapsułę namiotową.


Szybko okazało się, że jest ona idealnym rozwiązaniem do prowadzenia całorocznego biznesu. Zaprojektowaliśmy naszą kapsułę namiotową tak, aby spełniała wszelkie oczekiwania Klientów. Jednym z najważniejszych była odporność na działanie warunków atmosferycznych – wiatru, deszczu, śniegu.


W kapsułach namiotowych, które dziś proponujemy można spokojnie prowadzić działalność nawet przy ujemnych temperaturach. Klienci bardzo chwalą nasze produkty także ze względu na szybkość montażu. Nie wymagają one budowy fundamentów, co umożliwia dowolne umiejscowienie pawilonu.


Dodatkowym atutem naszej oferty jest szeroki wachlarz kolorystyczny. Nasze kapsuły namiotowe mają bardzo różne warianty zarówno jeśli chodzi o kolor wewnątrz jak i na zewnątrz. Można więc pokusić się o bardzo ciekawe aranżacje, dostosowując swój wybór do otoczenia, w którym stanie kapsuła namiotowa. Zapewniamy też powierzchnię na reklamę Klienta, dopasowując proporcje do potrzeb zamawiającego.


Piętnaście przeszkolonych, automatycznie podnoszonych okien z pleksi zapewnia dobrą widoczność ze środka. Również podłoga kapsuły namiotowej jest wysokiej jakości. Bez względu na to czy aluminiowa czy drewniana, zawsze jest dobrze przez nas zaizolowana.


Nasze kapsuły namiotowe opieramy także o znakomitą technikę ogrzewania. Dzięki temu bez względu na to, czy na zewnątrz jest ciepło czy zimno, w środku mamy odpowiednią temperaturę do pracy, co gwarantuje komfort korzystania z takich rozwiązań.


PARAMETRY KAPSUŁY NAMIOTOWEJ:
Wymiary podstawowe:
Prezentowana kapsuła to szesnastokąt, a średnica podstawy to aż 9 metrów. W szczycie jest wysoka na 4,5 metra.

Okno ma kształt trapezu, dane techniczne:
 - wysokość: 2,03m.
 - podstawa górna: 1.53m
 - podstawa dolna: 1,66m


Takich okien jest w kapsule namiotowej 15. Są wykonane z aluminiowych profili z pleksi o grubości 4,5 mm. Otwierają się niezależnie, są wspomagane sprężynami gazowymi, a zamyka się je stalowymi zasuwami.


Drzwi mogą być jedno lub dwu skrzydłowe. Są wykonane z aluminium, przeszklone i posiadają zamek patentowy wraz z samozamykaczem.


Konstrukcja podłogi opiera się na zabezpieczonych przed korozją kształtownikach stalowych. Jest regulowana , dzięki czemu można precyzyjnie wypoziomować powierzchnię kapsuły namiotowej. Podłogi może być wykonana z odpornej na mechaniczne zniszczenia wodoodpornej sklejki, bakielizowanej gr. 25mm, koloru dowolnego. Można na niej zamontować aluminiową ryflowaną blachę, stal lub drewniane deski.


Konstrukcja boków kapsuły namiotowej opiera się na stalowych, lakierowanych kształtownikach, również koloru dowolnego.


Kopuła dachu jest wykonana z aluminiowych, wyginanych w łuk rur, połączonych metalowym dyskiem na szczycie, a jej poszycie z poliwęglanu poliestru PCV.


Kapsułę namiotową można ogrzewać gazowo – przez nawiew ciepłego powietrza, klimatyzatorem lub elektrycznymi halogenami.


Kwestia instalacji wodnej jest do uzgodnienia, zaś elektrycznej to zwykle 220 V + opcjonalnie siła.


Dodatkowo w kapsule namiotowej można zamontować bar o dowolnym kształcie i wyposażeniu oraz podwieszany pod konstrukcją dachu sufit ze zwiewnych tkanin dowolny kształt i wyposażenie.

Zamów Hurtownia B2B

Wykonanie www.domena.pl