MARKIZY - PERGOLE RZYMSKIEPERGOLET SYSTEM

Odpoczywaj w plenerze tak, jak lubisz! Jeżeli komfort i uroda otoczenia mają dla Ciebie znaczenie to proponowane rozwiązania są najlepszym wyborem.

Pergola rzymska to lekkie pokrycie dachowe, wnoszące przyjemny klimat do pomieszczeń, ogrodów i tarasów oraz chroniące przed słońcem i deszczem. Montowane są na stabilnej konstrukcji aluminiowej lub drewnianej, dzięki czemu podkreślą Państwo nowoczesny, klasyczny, rustykalny czy minimalistyczny styl przestrzeni, zależnie od upodobań.
 Markizy rzymskie doskonale komponują się zarówno z meblami wykonanymi z rattanu, drewna, jak i metalu czy szkła.
Szeroka gama kolorów umożliwi osiągnięcie pożądanego efektu, a wysokiej jakości materiały odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV zapewnią trwałość wykonania i wieloletnią radość użytkowania rzeczy wyjątkowych w formie i praktycznych.

Pergole rzymskie zaprojektowane zostały z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, co zauważalne jest podczas użytkowania np. mechanizmów sterowania manualnego czy też elektrycznego za pomocą pilota.
Pergola z roletą rzymską to wariant zadaszenia zabezpieczjącego głównie przed słońcem. Jej zastosowanie możemy przyrównać do namiotu ogrodowego, z tym że pergola jest najczęściej otwarta. Roleta rzymska umożliwia na odsłonięcie przekrycia, przez co staje się znakomitym rozwiązaniem dla osób mniej zdecydowanych, pragnących wybóru pomiędzy wygrzewaniem się na słońcu, a odpoczywaniem w chłodnym cieniu.

Decydując się na współpracę z nami mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo, stworzenie koncepcji najbliższej Państwa gustom oraz realizację projektu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Zamów Hurtownia B2B

Wykonanie www.domena.pl